למה אנחנו.

שילוב יכולות ניהול ותכנון In-house ביחד עם יכולות ביצוע גמישות דרך רשת מומחים שנבחרו בקפידה, מספק ללקוח שירות, מקצועיות ואמינות ברמה הגבוהה ביותר וללא תקורות מיותרות

איכות

נסיון רב טכנולוגי עשיר ועמידה בחזית הטכנולוגיה יבטיחו לך מוצר אטרקטיבי, מעודכן ובעל ביצועים עיליים

איכות

 

הניסיון הטכנולוגי העשיר של החברה, היצירתיות, כושר ההמצאה הייחודיים והמוכחים וקשריה העסקיים עם מיטב המומחים הטכנולוגיים, הניהוליים והתפעוליים, מאפשר לעימופ בע"מ להציב מול כל אתגר ומול כל לקוח צוות פרוייקטלי ייחודי וייעודי העומד בחזית הטכנולוגיה והמבטיח מוצר אטרקטיבי מעודכן ובעל ביצועים עיליים.

עלות

צוות מקצועי המותאם לפרוייקט ללא תקורות הנהלה, ושילוב תהליכי הנדסת ערך (Design to cost) כחלק אינטגרלי בפרוייקט, יקנו לך כבר מהשלב הראשון שקיפות תקציבית ותחזית עלויות למוצר הסדרתי, לפרוייקט ולדרכי פעולה אפשריות במהלכו

עלות

 

היכולת להעמיד לכל לקוח ומול כל אתגר צוות פרוייקטלי יעודי ואיכותי על בסיס רשת קשרים עסקיים ולאו דווקא על בסיס תשתיות הנדסיות קבועות בחברה, מאפשר ללקוח למקסם את התמורה לכספו, כאשר למעשה הוא משלם אך ורק על המשאבים המוקצים עבורו ולא על תקורות שאינן תורמות באופן ישיר למטרתו.

נסיונו של מייסד החברה בהובלת לקוחות ומוצרים רבים להצלחה, וכן יכולותיו הרב תחומיות בניהול פרוייקטים ובהנדסת מערכות, מאפשרים לחברה לבצע תהליכי הנדסת ערך מורכבים (Design to cost) לכל פרוייקט או אתגר שהוצב ושיוצב בפניה. בתהליכים אלו למעשה מפתחת החברה את המוצר תוך הכוונת כל היבטי העלות של המוצר להתכנסות לדרישות הלקוח ולאילוצים המוצגים על ידיו בתחילת ההתקשרות ולכל אורך הפרוייקט. היבטי העלות של המוצר נבחנים כל העת בכל אחת מתחנות המוצר ולכל אורך חייו, החל מהפיתוח, דרך המעבר לייצור הסדרתי, משמעויות השיווק והמכירה, תמיכה טכנית במוצר ובשרותים הנלווים שלו ועד ליציאתו מהשוק לטובת דורותיו הבאים.

יכולת יחודית זו, המציגה ללקוח שקיפות מלאה ותחזית עלויות לפרוייקט, למוצר ולדרכי פעולה אפשריות במהלך הפעילות המשותפת, מאפשרת ללקוח תכנון אסטרטגי שיווקי וכלכלי ארוך טווח החל משלביו הראשונים של הפרויייקט תוך ביצוע עדכונים והתאמות לאורך הדרך בהתאם לתנודות השוק, הטכנולוגיה והלקוח.

זמן

שילוב תהליכי ניהול סיכונים והקטנתם בכל שלב משלבי הפרוייקט יבטיחו לך השגת המטרה תוך עמידה בלוחות הזמנים בכ- 30-50% יותר ממתחרינו

זמן

 

מובילי התעשיה, מנכ"לים, מנהלי שיווק, יזמים ומשקיעים בחברות הזנק, נמצאים בקונפליקט תמידי בין הרצון למצות את תהליך הפיתוח ולצאת עם המוצר הטוב ביותר האפשרי, לבין ההכרח הקיומי של המיזם להיות הראשון בשוק, ולתפוס נתח שוק גדול ככל האפשר, תוך יצירת מכשול הרתעתי לחברות מתחרות, ועיצוב צרכי השוק העתידיים.

קיימות דוגמאות רבות מהעבר ומהשנים האחרונות המוכיחות שראשוניות בשוק הובילה לשליטה בו, ולו למשך תקופה מספקת לפיתוח והצגת ה"דור הבא" בעוד המתחרות נלחמות להדביק את הפער של הדור הקודם.

הנסיון הרב תחומי המוכח בהנדסת מערכות וניהול פרוייקטים, יישום שיטות הניהול החדשניות והיכולות היחודיות של עימופ בע"מ על רשת המומחים שלה, מבטיח עמידה בלוחות הזמנים של המיזם ויציאה לשוק בעיתוי הקצר ביותר האפשרי.

שילוב תהליכי הקטנת וניהול סיכונים באופן בלתי מתפשר וכחלק אינטגלי בלתי נפרד מניהול הפרוייקט, אם באמצעות תכנון וביצוע ניסויי הוכחת התכנות, בניית דגמי הנדסה ואבי טיפוס ואם על ידי ניתוח רב תחומי ובניית תכנית ניהול סיכונים גמישה ויעילה, הוכח כבסיס קריטי ויחודי המאפשר לעימופ בע"מ להבטיח ללקוחותיה עמידה בלוחות הזמנים וקיצורם ב 30-50% לעומת חברות מתחרות.

הצוות