הצוות.

עמיחי יפרח בעלים ומנכ”ל

נשוי באושר ואב לשמונה ילדים.

מעל 25 שנות ניסיון בפיתוח, בניהול פרוייקטים ובהנדסת מערכות.

מהנדס אלקטרוניקה, מתכנת פעיל מגיל 10, ממציא ומתכנן מערכות רב טכנולוגיות.

בשרותו הצבאי (1993-2006) במערך הטכנולוגי של זרוע היבשה הוביל עמיחי את הפעילות הטכנולוגית בפרוייקטים הלאומיים המרכזיים בתחומי הגנת הגבולות, ישובים, מחנות וקווי התפר. עשרות רבות של מערכות שיזם, פיתח והוביל נלחמות היום בחזית הגנת המולדת בארץ ובחו"ל.

כשהשתחרר הקים (כשותף) את חברת ע.מ.בראלי בע"מ במסגרתה יזם והוביל עשרות רבות של פרוייקטי חדשנות, מחקר ופיתוח מוצרים ומערכות עבור סטרטאפים ועבור חברות מובילות בתעשייה היצרנית ובתעשייה הצבאית בארץ ובעולם.

מתחומי מומחיותו: הנדסת מערכות רב טכנולוגיות, אלקטרוניקה, תוכנה, מכאניקה, מערכות בתקנים צבאיים וטכנולוגיות להגנת המולדת וללוחמה בטרור.

עמיחי הנו חבר בצוות המומחים של מכון התקנים הישראלי בתחום הגנת הגבולות, והיה שותף לכתיבת תקן ישראל לגדרות התרעה – תקן מס' 6000.

השירות

אייל פישמן  סמנכ"ל שיווק ופיתוח עיסקי

מעל 10 שנים של הנדסת מוצר, הנדסת מערכות, ניהול פרויקטים ושיווק.

עבודה על פרוייקטים רב תחומים במערכות ראייה היקפית לרכב.

אחראי על תכנון ושיווק המערכות. לאחר ביצוע מספר פרויקטים בארה"ב, הודו, פולין, דרום אמריקה וצה"ל.

ניהל את קבוצת התכנון והפיתוח של קבוצת מיסטרל, הממונה על צוותי פיתוח המורכבים מתכנון חשמלי, תכנון תוכנה, תכנון מכני, הנדסת מערכות ופיתוח כימי. במגוון רחב של מוצרים ואחראי על תמיכה שיווקית עבור כל המוצרים.

כמנהל פיתוח טכני בחברת Summer Infant, אחראי על כל מוצרי הטכנולוגיה החדשים עבור החברה אחראי למצוא טכנולוגיות חדשות שניתן להשתמש בהם כדי לשפר את המוצרים הנוכחיים או לפתח מוצרים חדשים וכל הדרך עד לעיצוב המוצר ותמיכה בשיווק של המוצר שרשראות חנויות גדולות כמו רשתות כמו Wallmart, Toys R’ US , Target ועוד. בנוסף לניהול מפעלים בסין.